Реле напруги РНм 316x

Під замовлення
Ном. струм, А
16
К-ть фаз
3
Параметри
DIN-рейка, Х – функція реєстратора
Межі регулювання
Umin=150-210 Umax=230-260
Гарантія
5 років
Купити
Ціна
0 грн

Доставка

Нова Пошта
Самовивіз

Оплата

Накладний платіж
Повна передоплата на карту Visa, MasterCard
Оплата по реквізитам на банківський рахунок
При отриманні (самовивіз)
Характеристики РНм 316x
Тип
Реле напруги
Номінальна напруга, В
220
Тип напруги
Змінний струм
Особливості
З індикацією
Тип монтажу
DIN-рейка, термозахист
Кількість фаз
3 — фаза
Номінальний струм
16 А
Країна-виробник товару
Україна
Довжина (висота)
120 мм
Ширина
55 мм
Вага
150 г
Гарантія
5 років
Країна реєстрації бренду
Україна
Додаткові характеристики
TRUE RMS
З витримкою часу
З індикацією
Номінальна потужність навантаження
8 кВт
Ступінь захисту
IP 20
Нижня межа напруги
150-210 В
Верхня межа напруги
230-270 В
Тип реле
Електромагнітне

Реле напруги Промавтоматика РНм 316x

РНм 316 (з реєстратором) - призначений не тільки захищати побутові електроприлади, а й реєструвати показники напруги. Як реле напруги, під час різкого стрибка напруги прилад автоматично відключає електроприлади від мережі. Трифазний захисний пристрій здійснює розрив електромережі, якщо показники дійшли до критичної точки.

Реле напруги 16A має функцію мікроконтролера. Завдяки цій функції аналізується рівень напруги, що висвічується на дисплеї. Реле спрацьовує як за максимальних, так і мінімальних показників, попередньо зафіксованих. Увімкнення/вимкнення відбувається за допомогою контактів електромагнітного реле, за час у 0,02 сек. Як реєстратор - прилад вимірює і зберігає інформацію про якість напруги. Йдеться про максимальне і мінімальне значення напруги та коливання рівня протягом доби. Прилад записує значення напруги щосекунди і може зберігати записані дані за рік, а якщо задіяти флеш-накопичувач на більшу ємність, то на роки. Зберігання таких даних важливе, оскільки від якості напруги, що подається до Вас у будинок, безпосередньо залежить термін служби електричних пристроїв. Деякі пристрої можуть нормально функціонувати при низькій і високій напрузі, але для більшості завищена напруга може скорочувати термін служби, а може і зовсім виводити з ладу. Головне - знати максимальне і мінімальне значення протягом доби, амплітуду коливань у години пік, і вночі тощо. Тоді фахівці можуть порадити правильний тип стабілізатора (релейний, симісторний, сервопривідний).

Для правильного вибору стабілізатора напруги треба знати характер зміни напруги. Аварійні ситуації на лініях живлення можуть вивести вашу техніку з ладу. У такому разі потрібні якісь аргументи для діалогу з енергопостачальником або орендодавцем. Ви без проблем зможете переглянути графіки напруги за дні, коли ви перебували в тривалій відпустці, або відрядженні. Таким чином Реле РНм 316X реєстратор, окрім функції захисту однофазних споживачів під час стрибків напруги, також веде облік даних і дає змогу їх використовувати для аналізу якості напруги в мережі.

Усі значення записуються в таких варіаціях:
- чинні параметри мережі
- відхилення параметрів
- коливання напруги

До комплекту РНм 316Х входить:
- карта пам'яті SDcard 8 Гб
- USB-перехідник для під'єднання SDcard до ПК
- програмне забезпечення для роботи приладу та перегляду діаграм у подальшому.