Компанія

ПРОМАВТОМАТИКА ВІННИЦЯ

Ми спеціалізуємось на розробках та подальшому виробництві електрообладнання, реалізовуємо продукцію власного виробництва і представляємо інтереси інших вітчизняних та іноземних виробників.

Професійно займаємось автоматизацією технологічних процесів, виконуємо електромонтажні роботи, будуємо сонячні електростанції.

Компанія Промавтоматика Вінниця розвивається уже 20 років. У нас близько 200 спеціалістів.

Наші цінності – це чіткість, порядність в роботі і висока культура ведення бізнесу.

НАШІ ПАРТНЕРИ

На сьогоднішній день за плечима «Промавтоматики» великий досвід роботи. Нашими клієнтами, друзями та партнерами являються провідні підприємства та установи Вінниччини та України, а це заводи, електростанції, приватні підприємства, лікарні, навчальні заклади.

НАША ДІЯЛЬНІСТЬ

Ми Автоматизуємо…

Сучасні вимоги до якості продукції, яка виготовляється підприємствами, вимагають використання надійних та точних систем автоматизації. «Промавтоматика Вінниця» є лідером нашого регіону у галузі автоматизації. Наші фахівці завжди допоможуть Вам у вирішенні складних задач. Наші рішення допоможуть Вам економити час і кошти та збільшити продуктивність.

Ми Виготовляємо…
Ми розробляємо та виготовляємо на замовлення різноманітні системи керування автоматичними установками, щити керування вентиляцією та кондиціюванням, щити обліку, системи АСКОЕ, шафи розподілення та керування, ввідно-розподільчі шафи, мікропроцесорні реле та світлодіодні консольні світильники для зовнішнього освітлення.
Ми монтуємо…
Наші спеціалісти виконають монтаж систем автоматики та електрообладнання з високою точністю, якісно та відповідально.
Ми реалізуємо…

«Промавтоматика Вінниця» здійснює продаж продукції електротехнічного напрямку та є офіційним представником таких торгових марок як «АсКо», «Термофіт», «Одескабель», «Запорізький Завод Кольорових Сплавів», «Овен», «Елетон», «Склоприлад». Більшість продукції завжди є в наявності на складі підприємства. Вся продукція сертифікована і задовільнить потреби найвибагливішого покупця. Наші водії бережно та швидко доставлять продукцію замовнику.