ГРАНТОВІ МОЖЛИВОСТІ ДЛЯ РОЗВИТКУ БІЗНЕСУ

Запрошуємо на семінар “Грантові можливості для розвитку бізнесу”.
Учасники:
– Михайло Ганчук, директор ТОВ “Промавтоматика Вінниця”;
– Жанна Соловйова, виконавча директорка НУО “Сучасний Формат”;
– Хлоя Александер, волонтерка Корпусу Миру США в Україні, спеціалістка із консалтингу та аудиту;
– Хельмут Леннерц, Старший Експерт німецької програми “Служба Старших Експертів”
До участі запрошуються: приватні підприємці, керівники та представники підприємств, установ та організацій Вінниці та Вінницької області.
Участь у заході безкоштовна. Для участі необхідно заповнити реєстраційну анкету.
ПРОГРАМА
14:30-14:45 Реєстрація учасників заходу
14:45-15:15 Вітальне слово від господарів. Михайло Ганчук, директор ТОВ “Промавтоматика Вінниця”. Знайомство. Очікування від участі у заході. Жанна Соловйова, виконавча директорка НУО “Сучасний Формат”
15:15-15:45 Існуючі грантові можливості для розвитку бізнесу (PUM, SES, GIZ, USAID, EBRD та ін.): обмін практичним досвідом участі в програмах. Михайло Ганчук, директор ТОВ “Промавтоматика Вінниця”.
15:45-16:00 Кава-пауза
16:00-17:00 Німецька програма Senior Experten Service (Служба Старших Експертів): особливості участі та можливості. Жанна Соловйова, виконавча директорка НУО “Сучасний Формат” – офіційний представник німецької програми “Служба Старших Експертів” в Україні, Хельмут Леннерц, Старший Експерт німецької програми “Служба Старших Експертів”.
17:00-17:30 Американський тренд в розвитку бізнесу: корпоративна соціальна відповідальність та стійкість. Хлоя Александер, волонтерка Корпусу Миру США в Україні, спеціалістка із консалтингу та аудиту
17:30-18:00 Неформальне спілкування

Other news