Блок багатоканальної швидкої зарядки Bandera Power 430 S

Bandera Power 430 S потужніша зарядна станція із запасом енергії 1600 Вт; зібрана на акумуляторах LiFePO4, має 2500 циклів повного заряду-розряду, цього вистачить на багато років експлуатації при дотриманні всіх технічних умов. У моделі Bandera Power 430 S використовується швидке заряджання, час повної зарядки станції 2,5 години.

Модель обладнана потужним, надійним інвертором із чистою синусоїдою, що дозволяє живити будь-яку техніку, споживання якої не перевищує показника номінальної потужності. На верхній панелі: – 1 роз’єм для заряджання від сонячного модуля; – 1 автомобільна розетка 12В; – 3 розетки 220 вольт на потужність 1 кВт. – 4 порти USB Quick Charge.

Використовується міцний алюмінієвий корпус, що збільшує надійність та зменшує можливість механічних пошкоджень, а також сприяє тепловідводу. Bandera Power 430 S поставляється в якісній, унікальній сумці-чохлі, виготовленій з водовідштовхувальної тканини, що дозволяє зручно та безпечно транспортувати, зберігати та експлуатувати станцію.

Блок Bandera Power має офіційну гарантію 12 місяців.
Вартість для ЗСУ – 44 852 грн
Вартість - 65 065 грн
Ціни вказані з ПДВ
Доступні на виготовлення. Термін та детальну інформацію запитуйте у менеджерів